XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

SPRZĘT AUDIO W INTELIGENTNYM DOMU

Muzyka zostanie dostosowana do Twojego stylu życia. Wyobraź sobie, że idąc z pokoju do pokoju muzyka przemieszcza się razem z Tobą. Poznaj niepowtarzalne efekty dźwięku gdy oglądasz filmy. Odkryj je na nowo stosując nowoczesne rozwiązania AV. Zaproś swoich znajomych, przygotuj dla nich wieczór filmowy. Firma XDom oferuje kompletne rozwiązania dla systemów audio i kina domowego. Współpracujemy z renomowanymi markami takimi jak Bose, Sonos, Focal, JBL, Denon, Marantz i wieloma innymi. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować rozwiązania w szerokiej skali: od muzyki tła, aż po systemy Hi-End.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA SYSTEMÓW MULTIROOM
Audio Video  1. Systemy Video.
Dostarczamy również urządzenia do prezentacji obrazu: telewizor, projektor, ekran, a także urządzenia nagrywające i odtwarzające multimedia: dysk sieciowy, DVD lub Blu-ray. Skontaktuj się z nami i zapytaj o najnowsze promocje sprzętu.
2. Systemy Audio.
Dzień dobry! bez budzika. Z Głośników płynie muzyka z twojej ulubionej stacji radiowej. Muzyczny hit  pod prysznic! Jest świetna piosenka w radiu, ale właśnie teraz musisz wziąć prysznic. Nic straconego Twoja muzyka przemieszcza się razem z Tobą do łazienki.
Po długim dniu w pracy, oczekiwany powrót do domu, otwierasz drzwi a z głośników zaczyna rozbrzmiewać dla twojego ucha relaksująca spokojna muzyka. Dobranoc! Nastaje wieczór. Głośniki grają twoje ulubione przeboje na noc.
Sprzęt audio-video może pełnić ważne zadanie w systemie alarmowym. Gdy alarm wykryje niebezpieczeństwo z głośników zacznie rozbrzmiewać syrena alarmowa.
Takie rozwiązania możliwe są dzięki integracji sprzętu audio z systemem inteligentnego domu. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości sprzęt muzyczny spełniający wymagania każdego melomana.
3. Sterowanie bez pilota.
Wszystkie urządzenia systemu multiroom i kima domowego mogą być sterowane w ramach jednego pilota lub aplikacji na urządzenie przenośne. W zależności od wielkości systemu multimedialnego stosujemy różne rozwiązania (m.in. Crestron, RTI, Controll4) i wybieramy te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Dzięki integracji z systemem inteligentnego domu możliwe jest również zastosowanie elektrycznych maskownic i systemów montażu. Pozwalają one na opuszczenie z sufitu windy z projektorem, całkowite ukrycie głośników, a nawet schowanie telewizora w ścianie lub za obrazem. Możliwości są wręcz nieograniczone, a efekt oszałamiający. Ponadto sterowanie dźwiękiem i obrazem wprowadza sceny Budzik, Kolacja czy Impreza w zupełnie nowy wymiar czyniąc Twój dom jeszcze bardziej komfortowym.

POPULARNE ROZWIĄZANIA W DOMACH

Multi Room Bez Pilota Sound Room
Przeznacz jeden pokój na miejsce gdzie możesz spędzić czas z przyjaciółmi oglądając dobry film. Cały pokój wykonany jest na potrzeby kina domowego. Współgrający ze sobą wysokiej klasy telewizor wraz z dobrym źródłem dzwięku zamienią każdy wieczór w niezapomnianą wizytę w kinie. Steruj każdym urządzeniem w domu nie używając pilota. Wszystko może być sterowane przy pomocy komórki lub poprzez polecenia głosowe. Wypowiadasz polecenie a system sam zamknie rolety, przygasi światło i włączy twój telewizor. To wszystko bez użycia pilota! Stwórz system głośników, które zapewnią ci muzykę gdziekolwiek jesteś w domu. Zainstalowane głośniki w każdym pomieszczeniu mogą być włączone lub wyłączone przez system. Idąc z pokoju do kuchni masz wrażenie, że muzyka porusza się razem z Tobą.

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter