XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

INTELIGENTNE STEROWANIE DOMEM

Obecnie dostępna jest szeroka różnorodność paneli naściennych oraz pilotów, dzięki którym możemy sterować inteligentnym domem. W zależności od Twoich potrzeb i upodobań masz wybór rozmiaru, kształtu, a także sposobu ich wykończenia. Bardzo często użytkownicy decydują się też na wybór telefonu lub tabletu, który można umieścić w estetycznej ramce lub uchwycie na ścianie. To rozwiązanie jest o tyle praktyczne, że w dowolnym momencie możesz wyjąć tablet z ramki uzyskując tym samym urządzenie przenośne. Dostępne są także opcje sterowania domem poprzez polecenia głosowe lub za pomocą gestów.

STEROWANIE SPRZĘTEM AUDIO-VIDEO W DOMU
Wizualizacja systemu automatyki domowej umożliwia przejrzyste zobrazowanie stanu wszystkich jego elementów. Bez problemu możesz zobaczyć stan każdego urządzenia które jest zintegrowane z naszym systemem. Masz możliwość łatwego sterowania domem z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy telefon i dostęp do Internetu. Po zalogowaniu się do systemu możesz za pomocą jednego przycisku przygotować dom na powrót z wakacji, otworzyć furtkę kurierowi lub sprawdzić widok kamer.
  1. Intuicyjne sterowanie.
Przykładamy szczególną wagę aby wizualizacja stanu Twojego domu było przejrzyste. Dzięki temu sterowanie systemem jest proste i intuicyjne, a wszystkie informacje łatwe w odbiorze. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu graficznych ikon, suwaków oraz wykresów prezentujących zbierane dane, np. zużycie energii. Dzięki temu masz pewność, że zarówno najmłodsi domownicy, jak i ci najstarsi będą mogli obsłużyć wszystkie funkcje, które zostały im udostępnione w osobistych kontach.
2. Przykładowe opcje.
W zależności od potrzeb Twój tablet lub telefon może działać jako panel domofonu, wyświetlacz stanu systemu alarmowego lub kontroler systemu audio. Może również realizować dodatkowe, niewidoczne zadania, takie jak symulacja obecności czy zarządzanie podlewaniem. Możliwości konfiguracji systemu są nieograniczone. Wszystko zależy jedynie od Twoich potrzeb.
3. Indywidualne potrzeby domowników.
System umożliwia personalizację ustawień panelu sterowania dla każdego z domowników. Twoje dzieci nie muszą mieć dostępu do możliwość kontroli systemu alarmowego lub choćby światła w sypialni rodziców. Z tego powodu umożliwiamy założenie osobnych kont  dla każdego z domowników z różnym poziomem uprawnień.
4. Sterowanie głosem.
Komendy, które możesz wydawać Twojej osobistej asystentce to nie tylko proste polecenia „Włącz światło” czy „Zamknij rolety”. Dzięki temu, że poprzez interfejs głosowy komunikujesz się bezpośrednio z Centralą domu masz dostęp do pełnych możliwości systemu. LiLi zna więc aktualny stan urządzeń, harmonogram grzewczy, oraz kontroluje wszystkie sceny i zaawansowane sekwencje zdarzeń. Twoja asystentka wie również, jak nazwałeś konkretne urządzenia i dzięki temu wydawane polecenia możesz skrócić do minimum.

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter