XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

INTELIGENTNY SYSTEM AUDIO-VIDEO

XDom oferuje dla Ciebie kompletne rozwiązania systemów audio multiroom i kina domowego. Współpracujemy z takimi cenionymi markami jak Bose, Sonos, Focal, JBL, Denon, Marantz i wieloma innymi. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować różnorodne rozwiązania: od muzyki tła w inteligentnym domu, aż po systemy Hi-End. Dzięki nowej technologii muzyka zostanie dostosowana do Twojego stylu życia. Wyobraź sobie, że idąc z pokoju do pokoju muzyka przemieszcza się razem z Tobą. Poznaj niepowtarzalne efekty dźwięku gdy oglądasz filmy. Odkryj je na nowo stosując nowoczesne rozwiązania AV. Zaproś swoich znajomych, przygotuj dla nich wieczór filmowy.

STEROWANIE SPRZĘTEM AUDIO-VIDEO W DOMU
Wszystkie urządzenia systemu multiroom i kima domowego mogą być sterowane w ramach jednego pilota lub aplikacji na urządzenie przenośne. W zależności od wielkości systemu multimedialnego stosujemy różne rozwiązania i wybieramy te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań i możliwości systemów inteligentnego domu z zastosowaniem integracji sprzętu audio i video.
  1. Dzień dobry.
Dzień dobry! bez budzika. Z Głośników płynie muzyka z twojej ulubionej stacji radiowej. Muzyczny hit  pod prysznic! Jest świetna piosenka w radiu, ale właśnie teraz musisz wziąć prysznic. Nic straconego Twoja muzyka przemieszcza się razem z Tobą do łazienki. Wszystko dzięki integracji systemu ze sprzętem audio. System wie gdzie obecnie jesteś w domu, i właśnie tam gra Twoja muzyka.
2. W domu po pracy.
Już po pracy! Po długim dniu w pracy, oczekiwany powrót do domu, otwierasz drzwi a z głośników zaczyna rozbrzmiewać dla twojego ucha relaksująca spokojna muzyka. Dobranoc! Nastaje wieczór. Głośniki grają  twoje ulubione przeboje na noc.
3. Inteligentny dzwonek.
Zamiast tradycyjnego gong dzwonka, można użyć Twojego ulubionego motywu muzycznego. Idealne rozwiązania na święta albo gdy organizujesz przyjęcie. Dodatkowo wieczorem gdy Twoje dzieci już śpią istnieje możliwość wyłączenia dzwonka dźwiękowego.
4. Impreza.
Scena imprezy oprócz włączenia oświetlenia i muzyki  podniesie rolety na parterze i zaaranżuje oświetlenie w ogrodzie. Taki scenariusz uruchamiany jest jednym kliknięciem. Impreza to zupełnie nowy wymiar czyniąc Twój dom jeszcze bardziej komfortowym.
5. Wyposażenie audio video.
Na życzenie dostarczamy również urządzenia do prezentacji obrazu: telewizor, projektor, ekran, a także urządzenia nagrywające i odtwarzające multimedia: dysk sieciowy, DVD lub Blu-ray. Wszystkie te urządzenia mogą być kontrolowane przez system inteligentnego domu.

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter