XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

XDom KONSULTACJE PROJEKTU

Oferujemy bezpłatne doradztwo i porady oraz wstępny projekt, pomożemy Ci zbudować Inteligentny Dom.

ZADAJ NAM PYTANIE
Zaczynając swój projekt inteligentnego domu możesz czuć się zniechęconym. Nie martw się, z nami jest to proste. Nasze doświadczenie może dać Ci informacje i odpowiedzi, których potrzebujesz. Każdy szuka odpowiedzi na pytania, my to rozumiemy.

WYCENA SYSTEMU I PROJEKT ZA DARMO

Czy Twój projekt jest duży czy mały, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Zademonstrujemy i omówimy możliwości proponowanego systemu. Jeśli potrzebujesz firmy która zmieni Twój dom w inteligentny to XDom jest firmą, której szukasz. Wycena i przygotowanie wstępnego projektu jest darmowe. Dojazd do klienta w promieniu 15 km licząc z siedziby firmy jest bezpłatny. Za każde rozpoczęte 10km naliczamy koszt dojazdu jedynie 10zł.

OSOBISTY KONTAKT Z KLIENTEM
Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Po nawiązaniu z nasza firmą kontaktu, przydzielimy dla Ciebie osobistego konsultanta. Oznacza to, że będziesz mieć zawsze pod ręką osobę, która rozumie twój projekt, jest ona zawsze dostępna dla Ciebie kiedy potrzebujesz porady lub pomocy

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter