XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

POPULARNE ROZWIĄZANIA W INTELIGENTNYCH DOMACH

Oferta naszej firmy jest skierowana do wszystkich klientów, którzy chcą mieszkać w bezpiecznym, komfortowym i wygodnym domu. Nie ma znaczenia czy dopiero budujesz czy już jesteś na etapie wykończenia domu. Oferujemy rozwiązania, które można wdrożyć w każdym momencie budowy. Nasza propozycja skierowana jest także do właścicieli mieszkań, nie tylko domów. Firma XDom wykona dla Ciebie inteligentny system reagujący na sygnały z czujników zainstalowanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. System może dobierać różne poziomy oświetlenia w zależności od pory dnia i warunków pogodowych. Potrafi wykryć i zareagować na niebezpieczne sytuacje takie jak pożar, czy włamanie. W tym dziale przedstawimy najpopularniejsze rozwiązania spotykane w systemach przeznaczonych dla domów i mieszkań.

Bezpieczny Dom
BEZPIECZNY DOM DLA MIESZKAŃCÓW
Oszczednosc pieniedzy
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY
Nowoczesne Rozwiązania
KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA
Inteligentny system zadba o twój dom, w czasie twojej nieobecności. Gdy jesteś na wakacjach zasymuluje twoją obecność, włączy światła, podniesie i opuści rolety, sam podleje kwiaty w ogrodzie. Zaoszczędzi twoje pieniądze wyłączając pożeracze energii elektrycznej, przykręci temperaturę. Ty sam będziesz mógł sprawdzać i kontrolować cały system przy pomocy telefonu lub tabletu. Inteligentny dom zadba o bezpieczeństwo jego mieszkańców. Twój inteligentny dom pozwala ustawić i kontrolować temperaturę w każdym pomieszczeniu. System pozwala zintegrować sterowanie temperaturą ze sterowaniem żaluzjami. W ten sposób wykorzystywane jest ciepło słoneczne do ogrzania domu. Inteligentny dom wie, kiedy i gdzie najczęściej przebywasz w domu, właśnie te strefy są ogrzewane. W pozostałych pomieszczenia takie jak sypialnia w dzień panuje niższa temperatura. Aby nie przeszkadzać dzieciom podczas snu gdy wieczorem przyjdą goście zamiast dzwonka w salonie zamigają światła. W nocy jak wstaniesz do kuchni światła w domu będą palić się na 50% mocy. Zapomnij o przyciskach albo pilotach. Teraz będziesz sterował wszystko w nowocześniejszy sposób. Będziesz wydawał polecenia głosowe, lub będziesz sterował swoim domem gestami. Wszystkie te wygody zapewni ci inteligentny dom.

ROZWIĄZANIA UŁATWIAJĄCE ŻYCIE W DOMU
Kalendarz  1. Stała kontrola dni według kalendarza.
Dzięki zintegrowanej opcji kalendarza, twój dom dostosuje się do twojego stylu życia. System gdy wyjedziesz do pracy sam zasłoni żaluzje, samoczynnie obniży temperaturę w domu dzięki czemu zaoszczędzi Twoje pieniądze. System dostosuje się do Twoich codziennych obowiązków. Podleje kwiaty w ogrodzie rano zgodnie z ustalonym przez Ciebie harmonogramem.
Kontrola Pory Dnia 2. Stała kontrola godziny.
Nie martwisz się już która godzina! System domu może sam aktywować oświetlanie, ogrzewanie, muzykę oraz inne urządzenia, w zależności od pory dnia. Możesz zająć się swoimi sprawami i zapomnieć o twoich domowych obowiązkach, system Cię wyręczy. Zadba również o twoje bezpieczeństwo. Powiadomi Cię gdy zapomnisz zamknąć drzwi albo okien w domu.
Wschód słońca  3. Kontrola wschodu i zachodu słońca.
System wie kiedy wstaje i kiedy zachodzi słońce. Wystarczy sobie wyobrazić - rankiem o wschodzie słońca rolety samoczynnie podnoszą się. Wieczorem gdy nastanie wieczór inteligentny dom sam zapali światła na podjeździe i przy wejściu do domu. Ty nie musisz nawet kiwnąć palcem! Wszystkim zajmie się system czuwający nad Twoim domem.
Pogoda 4. Kontroluje jaka jest pogoda.
Inteligentny dom automatycznie otworzy żaluzje aby ciepło słoneczne ogrzało Twój dom. Po osiągnięciu temperatury komfortu, żaluzje będą częściowo lub całkowicie się zamkną. Inteligentny dom sam sprawdzi pogodę. Gdy będzie zbliżać się burza  inteligentny dom sam zadba o twój komfort.

NOWOCZESNE ELEMENTY SYSTEMU

Czujniki Ruchu  Czujniki Temperatury  Czujniki Otwarcia 
Czujniki wykrywają obecność lub ruch, jeśli ktoś jest w pokoju to mogą być wykorzystywane do różny sposób. W godzinach porannych, kiedy idziesz do łazienki, czujnik wykryje Twoją obecność i oświetlenie zaświeci się, dodatkowo Twoja ulubiona muzyka zaczynie grać. Gdy będziesz poza domem te same czujniki pracują jako elementy alarmu, dbając o bezpieczeństwo. System dzięki czujnikom może zmierzyć temperaturę zarówno wewnątrz oraz na zewnątrz i upewnić się, że każdy pokój w domu jest podgrzewany do temperatury dokładnie takiej jaką lubisz. W zimie gdy chcesz przewietrzyć pokój wykryją fakt otwarcia okna a kaloryfery automatycznie się wyłączą. Te same czujniki potrafią wykryć pożar w domu. Przy pomocy czujników okien i drzwi system na bieżąco będzie informował o statusie Twojego domu i tym czy drzwi i okna są otwarte, czy zamknięte. W celu poprawy bezpieczeństwa zalecamy zamontowanie tych czujników przy wszystkich oknach i drzwiach. Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych, bez problemu dobierzesz odpowiedni kolor.
Czujniki Ognia Czujnik Zalania Czujniki Zbicia Okna
Czujniki pożarowe wykrywają dym i ogień. Gdy wykryją zagrożenie to uruchomią alarm. Światła w całym domu będą migać, włącza się syrena alarmowa, a Ty otrzymasz sms z informacją o wykrytym niebezpieczeństwie. Wchodzisz do piwnicy a tutaj wszystko pływa w wodzie!  Mogłeś uniknąć bardzo kosztownych napraw spowodowanych zalaniem domu, instalując czujniki zalania. Jak wykryją cieknącą wodę to system wyłącza główny zawór w domu. Czujniki stłuczonej szyby można umieścić w dowolnym miejscu okna. Zabezpiecza on przed dostaniem się nieproszonych gości. Gdy szyba zostaje zbita uruchamia się alarm. Czujniki te potrafią wykryć najdrobniejszy wstrząs.
Czujniki Pogody Czujnik Pory Dnia Czujniki Dymu
Czujniki używane głównie w domach. Przy ich pomocy system sam potrafi zdecydować kiedy i jak długo podlewać twój ogród. Gdy czujniki wiatru wykryją zbyt silny wiatr, wówczas system uruchomi procedurę zamknięcia rolet. Nie musisz się już martwić otwartym oknem. Gdy  nadchodzi burza system sam zadba o ich zamknięcie. Czujniki rozpoznające dzień i noc. Przy ich pomocy Inteligentny dom sam przyciemni lub rozjaśni światło wewnątrz i na zewnątrz domu. Gdy jest wieczór twoje lampy w ogrodzie będą dawać jedynie delikaty poblask światła. Gdy będzie ciemno ogród będzie rozświetlony pełną mocą lamp. Taka funkcja zaoszczędzi pieniądze. Pożegnaj się z dusznymi pokojami! Czujnik Co2 zmierzy jakość powietrza w pomieszczeniach. Jeżeli będzie taka konieczność to Inteligentny dom sam je przewietrzy Twój dom. Dzięki opcji wykrycia czadu będziesz mógł spać spokojnie. Twój dom zadba o Twoje bezpieczeństwo.

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter