XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

INTELIGENTNY DOM JAK ZACZĄĆ?

Chcesz poznać możliwości jakie oferują nowoczesne technologie? Chcesz poprawić swój komfort i jakość życia? Skontaktuj się z nami. My zaprojektujemy najtańsze rozwiązania, które spełnią twoje wymagania. Nasza firma krok po kroku, przeprowadzi Cię w zaplanowaniu i realizacji projektu inteligentnego domu. Cały projekt stworzenie wymarzonego domu można osiągnąć w kilku krokach. Jeżeli masz pytania napisz do nas.

INTELIGENTNY DOM KROK PO KROKU
Konsultacja Projektu  Etap 1. Porozmawiaj z pracownikiem naszej firmy.
Skontaktuj się z nami, i powiedz nam co chcesz zrobić w Swoim domu. Kontakt z nami znajdziesz TUTAJ. My sprawdzimy i doradzimy, co będzie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Przedstawimy Ci również możliwości jakie mają systemy inteligentnych domów. To czas kiedy przedstawisz nam Twoje wymagania co do projektu. Następnie zapoznamy Ciebie z planem realizacji projektu, który spełni Twoje potrzeby i umożliwi dalszą rozbudowę systemu inteligentnego domu. Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zamówienia.

Pierwszy etap jest kluczowym momentem projektu. Podczas konsultacji rozpoznawane są Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania.
Instalacja Systemu  Etap 2. Instalacja systemu w domu.
Dostępne są na rynku dwa rodzaje instalacji inteligentnych domów. W instalacjach kablowych najważniejszą rzeczą do rozważenia to plan okablowania. Bez właściwego planowania, często może się okazać, że nie jest możliwa rozbudowa systemu w przyszłości. Instalacje te wymagają ułożenia okablowania w całym domu. Tego typu instalacje zalecamy wyłącznie w obiektach będących w trakcie budowy.

W instalacjach inteligentnych budynków polecamy zastosować instalacje bezprzewodowe. Są one pozbawione wyżej wymienionych mankamentów związanych z dodatkowym okablowaniem obiektów. Komunikacja w tych instalacjach pomiędzy elementami systemu odbywa się za pomocą technologii z-wave, tj. komunikacji radiowej. Ten rodzaj instalacji nie wymaga kładzenia, lub zmiany okablowania w domu. Rozwiązania bezprzewodowe okazują się wygodniejsze i mniej kłopotliwe, nie wymagają one przeprowadzania dodatkowych remontów. Do zamontowania elementów wykorzystuje się już istniejącą w domu instalacje elektryczną. Kolejnym plusem tych rozwiązań jest bardzo szybki czas wykonania instalacji.
 
Instalacja systemu jest zawsze realizowana  zgodnie z przyjętym harmonogramem prac. W sposób możliwie jak najmniej kłopotliwy dla mieszkańców domu. Przewidziany czas instalacji elementów dla standardowego pokoju to 3~5 godzin.
Konfiguracja Systemu  Etap 3. Konfiguracja i testowanie systemu.
Gdy wszystko już zostało prawidłowo podłączone, to możemy wykonać konfigurację systemu zarządzania. Na tym etapie wszystkie wejścia i wyjścia systemu są konfigurowane przez programistę. System jest programowany w taki sposób aby wszystkie elementy działały zgodnie z Twoimi wymogami. Konfiguracja i testowanie może się odbywać w sposób zdalny, bez konieczności obecności pracownika w domu.
Inteligentny Dom Jest Gotowy  Etap 4. Zakończenie prac.
Na tym etapie prowadzimy drobne zmiany mające na celu usprawnienie działania systemu. Teraz możesz się zrelaksować wiedząc, że wszystkie inteligentne funkcje twojego domu zamówione w projekcie już działają.
Od teraz system jest gotowy i zaczyna pracować dla Ciebie.

Co dalej?
W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu modyfikacji lub rozszerzenia systemu. Inteligentne instalacje umożliwiają takie zmiany. W każdej chwili możliwa jest rozbudowa systemu o nowe funkcje.

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter