XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

Ile Kosztuje Inteligentny Dom

XDom KOSZT INTELIGENTNEGO DOMU

Ile kosztuje Inteligentny Dom? To zależy od bardzo wielu czynników, głównie od wielkości projektu oraz stanu instalacji w Twoim domu. Ze względu na konieczność określenia zakresu prac każdy projekt traktowany i negocjowany jest przez naszą firmę indywidualnie. Skontaktuj się z nami, razem omówimy wstępną wycenę projektu. Pamiętaj o tym, że inwestycja w inteligentne instalacje w domu szybko potrafi się zwrócić. Oszczędności w energii elektrycznej do przedział 5~15%, energii cieplnej nawet 10~25%. Dodatkowo żyjesz w zdecydowanie wyższym komforcie. Poniżej podajemy orientacyjne koszty kompletnej inteligentnej instalacji dla mieszkania. Zapoznaj się z przykładowym projektem. Możesz być zaskoczony, jak niska jest cena!

PRZYKŁAD INTELIGENTNEGO MIESZKANIA 
Przy tak dużym wyborze różnych produktów przeznaczonych dla inteligentnych domów, wybór najlepszego rozwiązania może być naprawdę trudny. Jak wybrać, produkt który oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny? Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania od inteligentnego domu. Nasza firma pomoże ci wybrać optymalne rozwiązania, w pełni spełniające Twoje potrzeby.
Proponujemy przyjrzeć się naszej przykładowej symulacji opartej na standardowym 50m2 mieszkaniu z salonem, jednym pokojem i łazienką. Będziesz zaskoczony tym, że sprzęt do automatyzacji całego mieszkania może kosztować tak mało. Możliwość zamieszkania w inteligentnym mieszkaniu już od dziś dla ciebie staje się realna!
W przykładowym projekcie zastosowano rozwiązania bezprzewodowe. Największą zaletą instalacji bezprzewodowych jest to, że budowę inteligentnego systemu możesz zacząć od kilku elementów. W ten sposób koszt budowy systemu możesz podzielić na niezależne etapy. Kolejne elementy możesz dodawać stopniowo. Proponowana w przykładzie technologia to system modułowy, jego funkcje mogą być rozbudowywane w miarę dodawania kolejnych elementów.

JAK DZIAŁA INTELIGENTNE MIESZKANIE

Koszt Inteligentnego Mieszkania

Tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o możliwości inteligentnego domu. Jednak większość zapytań klientów dotyczy zmniejszenia rachunków, poprzez oszczędzanie energii. Oznacza to zazwyczaj, że za pośrednictwem systemu sterowane jest oświetlenie, ogrzewanie wraz z roletami.

Dla uproszczenia w przykładowym projekcie przedstawiliśmy tylko sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem.

Inteligentny dom to nie tylko światła i rolety. Ważnym elementem w każdym domu jest system multiroom audio-video. Kupując elementy zestawów audio i video w naszym sklepie XDom.eu możesz znacznie podnieść standard życia. Technologie bezprzewodowe pozwalają na integracje sprzętu AV z systemem. Oznacza to możliwość sterowania domem jak i sprzętem AV przy pomocy telefonu komórkowego lub z tabletu. Możesz już zapomnieć o wszystkich swoich pilotach.

Cenę część proponowanych przez XDom elementów inteligentnego domu znajdziesz w naszym sklepie internetowym XDom.eu. Zapraszamy, skontaktuj się z nami, jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zrób pierwszy krok, zbuduj inteligentny dom!

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter