XDom Inteligentne Domy  Kontakt Sklep

INTELIGENTNY DOM POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA

Inteligentne domy oferują wiele możliwości poprawy bezpieczeństwa. System alarmowy w inteligentnym domu nie tylko chroni domowników przed włamaniem do domu. Zaalarmuje o zbyt wysokiej temperaturze spowodowanej tlącym się pożarem. Zaalarmuje  po wykryciu zbyt dużego zadymienia w pomieszczeniach, tym samym chroniąc przed zaczadzeniem. Dowiedz się więcej w jaki sposób chronić swój dom i swoją rodzinę. System można łatwo wdrożyć wraz z opisanymi poniżej przykładowymi funkcjami. Można zrobić wiele więcej w domu, łącząc ze sobą szereg komponentów i stopniowo dodając nowe funkcje.

BEZPIECZNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ RODZINY
Zaletą inteligentnych domów jest fakt znacznej poprawy bezpieczeństwa ich mieszkańców. Opracowane przez nas zaawansowane mechanizmy obronne zniechęcą nawet najbardziej zdeterminowanego intruza. Łącząc centralkę z istniejącymi komponentami w całym domu, możemy opracować kompleksowy inteligentny system alarmowy, bez poniesienia wysokich kosztów. Inteligentny dom zadba o Twoje bezpieczeństwo. Zaalarmuje w sytuacjach niebezpiecznych, takich jak: włamanie, pożar, zalanie, gwałtowna zmiana pogody. Oczywiście system w każdym momencie jest gotowy do rozbudowy i może być rozszerzony o nowe możliwości. Skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie możliwości jakie dają systemy przeznaczone dla inteligentnych domów.
Bezpieczny Dom  1. Poprawa bezpieczeństwa, ochrona mienia.
Każdy właściciel domu albo mieszkania chce czuć się bezpieczny w swoich czterech kątach. W domach przechowujemy swoje największe skarby, z którymi za nic nie chcemy się rozstawać. Oferowana przez XDom szeroka oferta czujników pozwoli zabezpieczyć ci Twoje skarby. Nie musisz się już obawiać włamania, ale również pożaru lub zalania mieszkania wodą. System inteligentnego domu skutecznie zniechęci potencjalnego intruza. W chwili gdy projektujemy system inteligentnego domu  możemy tak zaplanować system by po wykryciu ruchu w ogrodzie woda ze spryskiwaczy zmoczyła złodzieja, co skutecznie zniechęci go do dalszego działania.
2. Inne funkcje poprawiające bezpieczeństwo w domu.
Dzięki temu, że system alarmowy w pełni współpracuje z inteligentnym domem nie jest ograniczony do reakcji wyłącznie w przypadku włamania. Jest on również zdolny do natychmiastowej realizacji scenariusza w przypadku wystąpienia innych sytuacji niebezpiecznych. Gdy czujniki wykryją dym system włączy się budząc nieświadomych niebezpieczeństwa mieszkańców. Gdy system wykryje zalanie domu wodą, to natychmiast  zamknie dopływ wody do danego pomieszczenia. Gdy system wykryje gwałtowną burz, to natychmiast złoży markizy i zamknie rolety okienne, dzięki czemu ochroni Ciebie przed niepożądanymi stratami. System zareaguje autonomicznie wyręczając Ciebie i zrobi to szybko oraz dokładnie. Ponadto w każdej chwili możesz sprawdzić stan alarmu, a będąc nieobecny w domu wszystkie powiadomienia z systemu o niebezpieczeństwie będziesz otrzymywał  na bieżąco, mailem lub smsem.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA RODZINY

Przycisk Alarmowy  Wyjazd na Wakacje  Pozar Woda 
Przycisk w układzie nagłego wezwania pomocy. Jest on zainstalowany obok łóżka po jego naciśnięciu uruchamia alarm zgodnie z wcześniej zaplanowanym scenariuszem. W tym samym czasie automatyczne połączenie może wezwać potrzebną pomoc. Jest to przydatne rozwiązanie dla osoby obłożnie chorej, lub jako alarm napadowy. Twój inteligentny dom może zasymulować obecność domowników, wtedy gdy jesteś na wakacjach. Dom samoczynnie włączy i wyłączy światła, rozsunie rolety. Z zewnątrz nikt nie zauważy, że nikogo nie ma w domu. Ty łącząc się poprzez komórkę będziesz miał podgląd każdej kamery umieszczonej w domu. Twój inteligentny dom może wykrywać zagrożenia jak wyciek wody, ogień w domu, a nawet silny wiatr. System sam odpowiednio zareaguje na zdarzenie, zapobiegając powstaniu szkód. Czujniki bezpieczeństwa reagują na wykryty dym w pomieszczeniach.Taka opcja pełni bardzo ważna funkcję, mogącą uratować życie domowników.
Niskie Koszty  Informacje SMS  Zlodziej Wlamanie 
Budując inteligentny dom wykorzystujemy czujniki, które posiadają multifunkcje. W jednym czujniku tak naprawdę ukrytych jest kilka czujników: czujnik ruchu, temperatury, sejsmiczny. Wszystko zamknięte w małym niepozornym pudełku.  Dodatkowo system wykorzystuje te same czujniki do różnych zastosowań. Ten sam czujnik ruchu można użyć do włączania światła lub do wykrycia złodzieja. Inteligentne dom pozostaje z Tobą w kontakcie przez cały czas. Gdy jesteś w pracy wyśle zdjęcie osoby, która dzwoni do drzwi. Może poinformować ciebie o próbie włamania. Zareaguje i wyśle informacje gdy wykryje pożar albo zalanie. Poinformuje Ciebie, gdy dzieci wrócą ze szkoły. Dzięki systemowi będziesz wiedział  co dzieje się u ciebie w domu gdy jesteś w pracy. Możliwe są różnorodne scenariusze reakcji systemu na sytuacje niebezpieczne.  Reakcja systemu na takie zdarzenie może być konfigurowana według Twoich potrzeb. Na przykład, jeżeli alarm wykryje złodzieja, rolety są podnoszone, światła są włączone, a w domu gra głośno muzyka i telewizor. Takie reakcje mogą odstraszyć intruza.

KONTAKT   |    SKLEP INTERNETOWY    |    email : info@xdom.com.pl    |    © 2016 XDom.com.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
facebook    Tweeter